DİKİLİ DİŞ DOKTORU, Dikili ve civarında uzman hizmetleri ile tanınmış kliniklerin başında gelir. Düzenli şekilde yapılan diş kontrolleri olabilecek çürüklerin de erken evrede önüne geçilmesi için son derece önem taşır. DİKİLİ DİŞ DOKTORU arayanlar için kliniğimiz tavsiye edilir. Kanal tedavisi, diş dolgusu, gülüş estetiği gibi farklı konularda hizmet sunulur. Farklı branşlarda uzmanlaşmış olan DİKİLİ DİŞ DOKTORU kadromuz, titiz ve dikkatli hizmet sunar.

DİKİLİ DİŞ DOKTORU

DİKİLİ DİŞ DOKTORU

Çocuk diş hekimliği konusunda da kliniğimiz çocuklu ailelerin en çok tercih ettiği kliniklerdendir. Çocukların dişçi koltuğuna severek oturdukları ve eğlenerek tedavi olmaları söz konusudur. Çocukluk çağı çürüklerinin pek çoğu beslenme bozukluğu ve ihmal edilmiş diş kontrollerinden kaynaklıdır. Süt dişlerinin tedavisi ile dolguları kliniğimizde uzman hekimlerimizce yapılır.

Diş Tedavilerinde Önerilen İsimler: Dikili Diş doktoru

DİKİLİ DİŞ DOKTORU, İzmir’in en çok talep gören kliniklerinin arasındadır. Ortodonti gibi uzun süreli çene ve ağız tedavilerinde de kliniğimiz uzmanlaşmıştır. Küçük yaşlarda tespit edilen yapısal bozuklukların tedaviye erken başlanması açısından önemi büyüktür. Protetik diş tedavileri için de kliniğimizden destek alınması önerilir. Bu konuda uzmanlaşmış DİKİLİ DİŞ DOKTORU arayanlar için de kliniğimiz deneyimli hekimleri ile hizmet verir.

Diş kayıplarının yerine konulması için protetik diş tedavilerinin büyük önemi bulunur. DİKİLİ DİŞ DOKTORU olarak hizmet veren hekimlerimiz, alanında uzun yıllar çalışmış olan tecrübeli kişilerdir. Pedodonti çocukların diş sağlığını korumayı hedeflerken aynı zamanda diş çürüklerini de tedavi eder. Hekimlerimiz tedavi hizmetinin yanı sıra bilgilendirme hizmeti de sunar.

Uzman Diş Hekimleri:Dikili Diş doktoru

DİKİLİ DİŞ DOKTORU, implant konusunda da son teknolojiyi takip eden kliniklerin başında gelir. İmplant tedavileri son zamanlarda en çok tercih edilen tedavilerdir. Bunun en önemli nedeni, diş kayıpları sonrasında kişinin kendi dişine en yakın dişlere sahip olmalarıdır.

Çene ve ağız kontrollerinin ardından titiz bir tedavi süreci gerektiren implant tedavisi, kliniğimizde uzman hekimlerimizce yapılır. İmplantta kullanılan malzemelerin de kalitesi ve dayanıklılığı önem taşıyan hususlardır. DİKİLİ DİŞ DOKTORU Kliniğimizde görev yapan hekimler, titizlikle bu tedavileri uygularken, son teknolojiye uyumlu şekilde implant yapımı gerçekleşir. Ağız ve diş sağlığı için kliniğimizin tercih edilmesi önerilir.