Hakkımızda

12

Yıllık Deneyim

10

Doktor
Sizin için çalışmakta

13.468

Müşteri Memnuniyeti

17

Bölgede Hizmet

Hakkımızda Bilmek İstedikleriniz

Özel Şemikler Kar Beyazı Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği olarak, insanların mutluluğuna ve içten gelen mutlu gülümsemelerine önem veriyoruz. Çünkü bunun hayattaki en büyük zenginlik olduğuna inanıyoruz. Bu nedenle de kendimizi hiç bir zaman diş problemlerine çözüm bulan veya üreten bir klinik olarak değil, ömür boyu ağız ve diş sağlığınızla birlikte kalıcı gülümsemelerinizin mutluluğuyla bizi hatırlayacağınız bir klinik olarak görüyoruz.
Güncel teknoloji ve gelişmeleri sürekli takip ederiz. Dolayısıyla da diş hekimliğinin dünyada gittiği yönü yakından takip eder, sizlerin ihtiyaç ve beklentileri için en iyisini yapmaya gayret ederiz. Bizimle birlikte geçireceğiniz her zamanı düşünür ve mutluluğunuz için üzerimize düşen ne varsa eksiksiz olarak tamamlarız.
Alanında uzman ve profesyonel doktorlarımız sayesinde de her türlü diş ve ağız problemlerinize çözüm olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Vizyon

En son diş sağlığı teknolojilerine, ileri eğitime ve sürekli eğitime yatırım yapan Özel Şemikler Kar Beyazı Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, en yüksek düzeyde bakım ve benzersiz kişisel ilgi ile misyon ve vizyonlarını belirlemiştir. Özel Şemikler Kar Beyazı Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği profesyonel kadrosuyla birlikte, kusursuz bakım ve son teknoloji diş hekimliği sağlamaya misyonunu ve vizyonunu adamıştır.

Misyon

Kar sağlamaya yönelik uygulamalardan ziyade insan sağlığını temel alan yaklaşım bizim için en önemli noktadır. Bundan ilham alarak en doğru ”sağlık hizmetini” vermeyi prensip olarak alırız. Özel Şemikler Kar Beyazı Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği olarak ticaretin değil sağlığın önce geldiğinin bilincindeyiz.